Hotel Flora, Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince, 25.6.2018, Plná penze
Hotel Flora
Hotel Flora
Hotel Flora
Hotel Flora
Hotel Flora
0,0 / 10

Hotel Flora

starstarstar
Slovensko | Dudince
3 dny | 25.6.2018
Plná penze
-
-
2 305 KčObjednať
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Dudince - Hotel FLÓRA
Kategorie hotelu: **
Poloha
v jižní části Slovenska. Hotel je obklopen zelení a nachází se na kraji lázeňské zóny města Dudince, nedaleko aquaparku Dudinka s termální vodou (700 m).
Balíček 1
Cena balíčku Silvestrovský pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: 4x oběd, Silvestrovský večer (živá hudba, tombola, druhá večeře (teplý a studený bufet), 1/2 lahve sektu na dospělou osobu, káva, dezert, slané pečivo, půlnoční zelňačka, ohňostroj. procedury (1x 20 min klasická masáž zad a šíje, 1x 30 min masážní lůžko, 2x koupel s přírodní mořskou vodou, 1x whirlpool). 29.12. a 30.12. zábava při živé hudbě. Možnost dokoupení procedúr a masáží (kromě 1.1.2018).
Balíček 2
Cena balíčku Silvestrovský pobyt (6 nocí) zahrnuje navíc: 5x oběd, Silvestrovský večer (živá hudba, tombola, druhá večeře (teplý a studený bufet), 1/2 lahve sektu na dospělou osobu, káva, dezert, slané pečivo, půlnoční zelňačka, ohňostroj. 29.12. a 30.12. zábava při živé hudbě, procedury (2x 20 min klasická masáž zad a šíje, 1x 30 min masážní lůžko, 2x koupel s přírodní mořskou vodou, 1x whirlpool). Možnost dokoupení procedúr a masáží (kromě 1.1.2018).
Balíček 3
Cena balíčku Silvestrovský léčebný pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: 4x oběd, Silvestrovský večer (živá hudba, tombola, druhá večeře (teplý a studený bufet), 1/2 lahve sektu na dospělou osobu, káva, dezert, slané pečivo, půlnoční zelňačka, ohňostroj. 29.12. a 30.12. zábava při živé hudbě, procedury (1x lékařská prohlídka, 6 léčebně-rehabilitačních procedúr dle doporučení lékaře, 1x koupel s přírodní mořskou vodou, 1x 1 hod sauna). Možnost dokoupení procedúr a masáží (kromě 1.1.2018).
Balíček 4
Cena balíčku Léčebně-rehabilitační pobyt PL/PP (6 nocí) zahrnuje navíc: 5x oběd (PP), vstupní lékařskou prohlídku, 10 procedur (2 na každý pracovní den), 1x týdně sauna, volný vstup do hotelového bazénu.
Balíček 5
Cena balíčku Relax pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: 4x oběd, 2x klasickou masáž zad, 1x whirlpool, 1x 2 hod. saunu nebo 2x mořskou koupel, 2x 1 hod zapůjčení kola, volný vstup na tenisový kurt a do hotelového bazénu.
Balíček 6
Cena balíčku Rodina (2 noci) pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let zahrnuje navíc: 1x oběd, 1x vířivku pro rodinu nebo 1x saunu, pro děti trampolínu a dětský koutek.
Balíček 7
Cena balíčku Rodina (3 noci) pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let zahrnuje navíc: 2x oběd, 1x vířivku pro rodinu, 1x saunu, tenisový kurt, stolní tenis, pro děti trampolínu a dětský koutek.
Balíček 8
Cena balíčku Rodina (4 noci) pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let zahrnuje navíc: 3x oběd, 1x 20 min. klasickou masáž pro rodiče, 1x vířivku pro rodinu, 1x saunu, tenisový kurt, stolní tenis, pro děti trampolínu a dětský koutek.
Balíček 9
Cena balíčku Víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: 1x oběd, 1x klasickou masáž částečnou, 1x whirlpool, volný vstup do bazénu a na tenisový kurt. Děti bez klasické masáže.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, jídelna, salónek, hotel. trezor, výtah, bar, venkovní posezení, pedikúra, kosmetika, Wi-Fi na recepci (zdarma), pro děti - postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, půjčovna tenisových potřeb, sauna, hotelový bazén (terasa, lehátka) a sedací bazén, fakultativní výlety, placený transfer do/z hotelu, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje typu Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon s přímou volbou, lednička, možnost přistýlky, balkón. Apartmány – popis a cena na vyžádání.
Stravování
snídaně, polopenze nebo plná penze (dle výběru pobytu (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 2 až 3 menu)).
Indikace a léčba
Léčba: procedury jsou poskytovány na základě lékař. vyšetření ve dnech PO-PÁ; vodoléčba (whirlpool, cvičení v bazénu, koupele perličkové a přísadové), elektroléčba, masáže (klasické, sportovní, relaxační, chodidel), lymfodrenáž, plynové injekce, zábaly (parafínové, rašelinové), skupinová a individuální gymnastika.
Sport a volný čas
Pro všechny ubytované hosty je k dispozici hotelový bazén (28 ° C) s letní terasou a lehátky. Součástí bazénu je sedací bazének s 36 ° C teplou vodou. V bazénovém komplexu nabízíme také možnost saunování, klasické masáže i whirlpool. Pro sportovní vyžití je k dispozici udržovaný antukový tenisový kurt s půjčovnou tenisových raket a míčků, jakož i půjčování kol. Na posezení u kávy, resp. jiném oblíbeném nápoji slouží hotelový bar s letní terasou, kde se zpravidla 2 x týdně koná taneční zábava s živou hudbou.
V hotelu je pro hosty k dispozici také kosmetika a pedikúra.
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí, neomezené využívání hotelového bazéna včetně sedacího bazénu s 35 st.C teplou vodou, WiFi připojení na recepci a v baru.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.