Hotel Park, Slovensko, 25.3.2018, Polopenze
Hotel Park
LM
Termín:
25.3. – 30.3.2018
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:138596331
1 480 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Piešťany - Hotel PARK
Poloha
v tichém prostředí obklopený parkem v blízkosti řeky Váh, nedaleko pěší zóny a Kúpelného ostrova.

Piešťany jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.
Balíček 1
Cena balíčku Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: 1x 20 min. klasická částečná masáž, 1x 20 min. zábal parafango, 1x 20 min. oxygenoterapie, 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 2
Cena balíčku SILVESTR (2 osoby 5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí formou bufetu, Silvestrovský večer - slavnostní večeře s programem a novoročním přípitkem, procedury (pro každou osobu): 1x 20 min aromatická masáž s vůní jedličky, 1x 20 min parafango zábal, 1x 20 min hydromasážní vana, možnost dokoupení dalších procedur s 20% slevou, neomezený vstup do bazénu a fitness centra.
Balíček 3
Cena balíčku VÁNOCE (2 osoby 5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí formou bufetu, slavnostní štědrovečerní večeře s dárečkem 24.12., Štěpánská zábava 26.12., procedury (pro každou osobu): 1x 20 min aromatická masáž s vůní skořice, 1x 20 min parafango zábal, 1x 20 min hydromasážní vana, možnost dokoupení dalších procedur s 20% slevou, neomezený vstup do bazénu a fitness centra.
Balíček 4
Cena balíčku Senior pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: 1x orientační lékařské vyšetření, 1x 20 min. hydromasážní vana, 1x 20 min. parafango zábal, 1x 20 min. částečná klasická masáž, 1x 20 min. oxygenoterapie, 1x 20 min. měkké techniky s fyzioterapeutkou, 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 5
Cena balíčku Harmony pobyt (3 noci) zahrnuje navíc: 1x 40 min. masáž lávovými kameny, 1x 20 min. hydromasážní vana, 1x 20 min. champi - indická masáž hlavya, 1x 20 min. zábal parafango, 1x 20 min. oxygenoterapie, 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 6
Cena balíčku Senior EXCLUSIVE (5 nocí) zahrnuje navíc: 1x orientační lékařské vyšetření, 1x 20 min. bahenní zábal lokální, 1x 20 min. hydromasážní vana, 1x 20 min. parafango zábal, 1x 20 min. částečná klasická masáž, 1x 20 min. oxygenoterapie, 1x 20 min. měkké techniky s fyzioterapeutkou, 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 7
Cena balíčku Léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x vstupní lékařskou prohlídku, 10 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti: bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 8
Cena balíčku Léčebný pobyt intenziv (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x vstupní lékařskou prohlídku, 15 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 9
Cena balíčku Beauty pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: 1x 30 min. manuální lymfodrenáž, 1x 30 min. lipolaser (5 lokalizací) s mrkvovo-řepnou šťávou, 1x 20 min. grepovo-citrónový detox zábal, 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 10
Cena balíčku Valentýn pro páry (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu, v případě ubytování 2 osob v pokokoji láhev sektu na pokoj, 1x 20 min. klasickou částečnou masáž, 1x 20 min. parafango zábal resp. 20 min. skupinové cvičení ve vodě v případě ubytování 1 osoby na pokoji, 1x 20 min. oxygenoterapie, neomezený vstup do bazénu a fitness centra a 3x týdně fit program.
Balíček 11
Cena balíčku Velká noc v hotelu Park (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí formou bufetu (1x slavnostní velikonoční večeře 1.4. s dárečkem), 1x 20 min. jarní grepovo-citronový detoxixkační zábal, 1x 20 min. masáž s vůní mandlového květu, 1x 20 min. parafango zábal, neomezený vstup do bazénu a fitness centra, 3x týdně fit program.
Balíček 12
Cena balíčku Letní rlax pro rodiny s dětmi (3 nebo 5 nocí) zahrnuje: 3x nebo 5x ubytování s polopenzí formou bufetu v rodinných apartmánech, neomezený vstup do bazénu a fitness centra, 3x týdně fit program, až 2 děti do 12 let zdarma, nástup NE.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna s letní terasou, bar s panoramatickou střešní terasou, výtah, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – koutek a hřiště, bazén, rehabilitační centrum, spa & wellness (krytý bazén, whirlpool, letní terasa s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, relaxační místnost), uzavřené hlídané parkoviště, akceptace platebních karet.

Spa & wellness: krytý bazén (teplota vody 31 °C) s vodními atrakcemi (vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží) a letní terasou s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, jacuzzi, relaxační místnost. 3x týdne FIT program.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány a studia, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, rádio, telefon, Wi-Fi (zdarma), župan, možnost přistýlky, balkón.
Stravování
Stravování: polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet).
Indikace a léčba
INDIKACE: zánětlivá a degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s hotelovým lékařem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále magnetoterapie, oxygenoterapie, laseroterapie, plynové injekce, hydrokineziterapie a další.
Sport a volný čas
Sport: fitness, stolní tenis, biliár, půjčovna a úschovna horských a trekingových kol, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, tenisové kurty (400 m), bowling, squash, golf, rybolov, vodní sporty na nádrži Sľňava (2000 m).
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu s vířivkami a fitness.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (1,10 EUR/os./noc), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK