Hotel Park, Slovensko, 30.6.2018, Polopenze
Hotel Park
Hotel Park
Hotel Park
Hotel Park
Hotel Park
0,0 / 10

Hotel Park

starstarstar
Slovensko | Slovensko
2 dny | 30.6.2018
Polopenze
-
-
1 480 KčObjednať
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Piešťany - Hotel PARK
Popis
Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s hotelovým lékařem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále magnetoterapie, oxygenoterapie, laseroterapie, plynové injekce, hydrokineziterapie.
Poloha
v tichém prostředí obklopený parkem v blízkosti řeky Váh, nedaleko pěší zóny a Kúpelného ostrova.

Piešťany jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.
Balíček 1
Cena balíčku Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x 20 min. klasická částečná masáž, 1x 20 min. zábal parafango, 1x 20 min. oxygenoterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, vstup do bazénu, sauny (2 hod. denně), fitness.
Balíček 2
Cena balíčku Silvestr v Pakru (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí formou bufetu, Silvestrovský večer - slavnostní večeře s programem a novoročním přípitkem, procedury (1x 20 min aromatická masáž s vůní jedličky, 1x 20 min parafango zábal, 1x 20 min hydromasážní vana, možnost dokoupení dalších procedur s 20% slevou, neomezený vstup do bazénu a fitness centra v provozní době, 3x týdně fit program.
Balíček 3
Cena balíčku Vánoce v Parku (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí formou bufetu, slavnostní štědrovečerní večeře s dárečkem 24.12., Štěpánská zábava 26.12., procedury (1x 20 min aromatická masáž s vůní skořice, 1x 20 min parafango zábal, 1x 20 min hydromasážní vana, možnost dokoupení dalších procedur s 20% slevou, neomezený vstup do bazénu a fitness centra v provozní době, 3x týdně fit program.
Balíček 4
Cena balíčku Senior pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x orientační lékařské vyšetření, 1x 20 min. hydromasážní vana, 1x 20 min. parafango zábal, 1x 20 min. částečná klasická masáž, 1x 20 min. oxygenoterapie, 1x 20 min. měkké techniky s fyzioterapeutkou), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, vstup do bazénu, sauny (2 hod. denně), fitness.
Balíček 5
Cena balíčku Harmony pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x 40 min. masáž lávovými kameny, 1x 20 min. hydromasážní vana, 1x 20 min. champi - indická masáž hlavy, 1x 20 min. zábal parafango, 1x 20 min. oxygenoterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, vstup do bazénu, sauny (2 hod. denně), fitness.
Balíček 6
Cena balíčku Senior EXCLUSIVE (5 nocí) zahrnuje navíc: 1x orientační lékařské vyšetření, 1x 20 min. bahenní zábal lokální, 1x 20 min. hydromasážní vana, 1x 20 min. parafango zábal, 1x 20 min. částečná klasická masáž, 1x 20 min. oxygenoterapie, 1x 20 min. měkké techniky s fyzioterapeutkou, 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 7
Cena balíčku Léčebný pobyt P10 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařskou prohlídku, 10 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti: bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, vstup do bazénu, sauny (2 hod. denně), fitness.
Balíček 8
Cena balíčku Léčebný pobyt P15 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 2x orientační lékařskou konzultaci, 15 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, vstup do bazénu, sauny (2 hod. denně), fitness.
Balíček 9
Cena balíčku Beauty pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: 1x 30 min. manuální lymfodrenáž, 1x 30 min. lipolaser (5 lokalizací) s mrkvovo-řepnou šťávou, 1x 20 min. grepovo-citrónový detox zábal, 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury.
Balíček 10
Cena balíčku Valentýn pro páry (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí formou bufetu, v případě ubytování 2 osob v pokokoji láhev sektu na pokoj, 1x 20 min. klasickou částečnou masáž, 1x 20 min. parafango zábal resp. 20 min. skupinové cvičení ve vodě v případě ubytování 1 osoby na pokoji, 1x 20 min. oxygenoterapie, neomezený vstup do bazénu a fitness centra a 3x týdně fit program.
Balíček 11
Cena balíčku Velká noc v hotelu Park (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí formou bufetu (1x slavnostní velikonoční večeře 1.4. s dárečkem), 1x 20 min. jarní grepovo-citronový detoxixkační zábal, 1x 20 min. masáž s vůní mandlového květu, 1x 20 min. parafango zábal, neomezený vstup do bazénu a fitness centra, 3x týdně fit program.
Balíček 12
Cena balíčku Letní rlax pro rodiny s dětmi (3 nebo 5 nocí) zahrnuje: 3x nebo 5x ubytování s polopenzí formou bufetu v rodinných apartmánech, neomezený vstup do bazénu a fitness centra, 3x týdně fit program, až 2 děti do 12 let zdarma, nástup NE.
Balíček 13
Cena balíčku Léčebný pobyt P20 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 2x orientační lékařskou konzultaci, 20 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, vstup do bazénu, sauny (2 hod. denně), fitness.
Balíček 14
Cena balíčku Léčebný pobyt P5 (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x vstupní lékařskou prohlídku, 5 procedur na základě doporučení lékaře (možnosti: bahenní zábal, sirná koupel, klasická masáž částečná, reflexní masáž, měkké techniky, škola zad, hydromasážní vana, perličková koupel, TENS, interfereční DD proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, oxygenoterapie, plynové injekce, rebox-physio, lokální kryoterapie, individální léčebný tělocvik, hydrokineziterapie), 3x týdně fit program, 20% slevu na další procedury, vstup do bazénu, sauny (2 hod. denně), fitness.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna s letní terasou, bar s panoramatickou střešní terasou, výtah, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – koutek a hřiště, bazén, rehabilitační centrum, spa & wellness (krytý bazén, whirlpool, letní terasa s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, relaxační místnost), parkoviště (zdarma), akceptace platebních karet.

Spa & wellness: krytý bazén (teplota vody 31 °C) s vodními atrakcemi (vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží) a letní terasou s lehátky, infra sauna, finská sauna, parní sauna, jacuzzi, relaxační místnost. 3x týdne FIT program.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány a studia, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), minibar, LCD TV-SAT, rádio, telefon, Wi-Fi (zdarma), župan a pantofle, možnost přistýlky, možnost klimatizace (bez poplatku), balkón.
Stravování
Stravování: polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, oběd, večeře – bufet).
Indikace a léčba
INDIKACE: zánětlivá a degenerativní onemocnění, nemoci pohybového aparátu, osteoporóza, nervová onemocnění, nemoci z povolání, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s hotelovým lékařem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále magnetoterapie, oxygenoterapie, laseroterapie, plynové injekce, hydrokineziterapie a další.
Sport a volný čas
Spa a wellness - krytý bazén (teplota vody 31°C) s vodními atrakcemi: vodopád, gejzír, vodní sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží. Letní terasu s lehátky, infra saunu, finskou saunu, parní saunu, jacuzzi, relaxační místnost.

Sport: fitness, stolní tenis, biliár, půjčovna a úschovna horských a trekingových kol, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, tenisové kurty (400 m), bowling, squash, golf, rybolov, vodní sporty na nádrži Sľňava (2000 m).

Kultura a zábava: SPOLOČENSKÉ CENTRUM se nachází na Kúpelném ostrově v blízkosti hotelu Balnea Palace (hudební programy, taneční vystoupení, denní tisk, knihovna, besedy, přednášky, výstavy), DOM UMENIA (divadelní představení, koncerty umělců, filmové představení), od června do srpna probíhá Piešťanský hudobný festival.

MĚSTSKÉ KULTURNÉ STREDISKO, KINO FONTÁNA, BALNEOLOGICKÉ MÚZEUM, PIEŠŤANSKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM (PIC).
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu s vířivkami a fitness.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (1,10 EUR/os./noc), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.