Hotel Skanzen, Česká republika, Jižní Morava, 26.4.2018, Snídaně
Hotel Skanzen
Termín:
26.4. – 3.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:138581794
4 375 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Modrá - Hotel SKANZEN
Poloha
Hotel a Depandance je součástí turistického komplexu SKANZEN Modrá, kde se nachází nové Centrum slováckých tradic s palenicí, Archeoskanzen Modrá a sladkovodní biotop Živá voda. Při pobytu můžete využít stylového ubytování v atraktivním prostředí známé turistické oblasti na Slovácku.
Balíček 1
Cena balíčku Poznejte Slovácko (3 noci) zahrnuje navíc: welcome drink, 1x láhev přívlastkového vína k večeři (1 láhev/pokoj), 1x vstupenku do ,,Archeoskanzenu Modrá“, 1x vstupenku do expozice sladkovodních ryb ,,Živá voda“ (v létě včetně vstupu na přírodní koupaliště ,,Živá voda“).
Balíček 2
Cena balíčku Cyklisti vítejte (2 noci) zahrnuje navíc: iontový nápoj na cyklovýlet + mapu okolí s cyklostezkami, úschovu kol, možnost využití hotelové prádelny, 1x relaxační masáž částečnou.
Balíček 3
Cena balíčku Rodinný víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: 1x vstupenku do expozice sladkovodních ryb ,,Živá voda“, 1x vstupenku do ,,Archeoskanzenu Modrá“, na přání zapůjčení koloběžek.
Balíček 4
Cena balíčku Romantika ve skanzenu (2 noci) zahrnuje navíc: 1x romantickou 3chodovou večeři při svíčkách s lahví vína (v rámci polopenze), welcome drink, misku s ovocem a minerální vodu na pokoji, prohlídku Centra slováckých tradic s lahodnou kávičkou, 1x částečnou relaxační masáž, vstup do Velehradské baziliky, vstup na Živou vodu, 1x dárek na rozloučenou na pokoj, slevu 20 % na dokoupené hotelové masáže.
Balíček 5
Cena balíčku Víkend s vínem (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeři se sklenkou vína (v rámci polopenze), welcome drink, 1x minerální vodu na pokoj, prohlídku Centra slováckých tradic s degustací pálenky (3 druhy), 1x degustace vína ve vinné stezce, vstup do Velehradské baziliky, vstup na Živou vodu (v létě vstup na přírodní koupaliště), 1x dárek na rozloučenou na pokoj, půjčení silničních koloběžek, holí Nordic Walking, slevu 20% na dokoupené hotelové masáže.
Balíček 6
Cena balíčku Velikonoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (tradiční velikonoční snídaně-bufet, večeře 2chodové menu), 1x tradiční velikonoční oběd, 1x welcome drink, 1x kávu v kavárně Skanzen, 1x vstup do velehradské baziliky, 1x komentovanou prohlídku Centra Slovácých Tradic, 1x prohlídku Živé vody, 1x degustaci ve vinné a pálenkové stezce, 1x vstupenku do Archeoskanzenu Modrá, posezení u cimbálu, doporučení folklorních akcí a koštů v blízkém okolí "Velikonoce na Slovácku", na pokoji dárek na rozloučenou, možnost nákupu vína ve Skanzen vinotéce za ceny vinařů.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce (v hotelu i pro depandanci), restaurace, venkovní posezení, konferenční služby, sál, Wi-Fi (zdarma), pro děti – hřiště, strava, postýlka a stolička; kulečník, šipky, úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2 až 4lůžkové pokoje, hotelu s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT (jen hotel). 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
polopenze (snídaně – bufet, večeře – servírovaná o 3 chodech).
Sport a volný čas
Sport: kulečník, šipky;
v okolí - půjčovna kol, tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, přírodní koupaliště (4 km), Aquapark Uherské Hradiště (7 km).
Skanzen tržnice: Ve Skanzenovské tržnici, můžete navštívit vinotéku se širokou nabídkou vín z vinné stezky za ceny vinařů. V nabídce kavárničky je exklusivní káva, odrůdové nealko mošty, sušené nesířené ovoce vlastní výroby, vše pod značkou Skanzen.
Skanzen Pálenice: Dominantou Centra slováckých tradic je pálenice Skanzen. Ta láká na proces pálení ovoce v moderním pojetí, druhá úspěšná sezóna pěstitelského pálení je za námi! Na vlastní oči uvidíte nádhernou dvoukotlovou pěstitelskou pálenici o obsahu 300l, ale i pětistupňovou kolonu na 170l. Vlastní provoz doplňuje degustační expozice pálenek - slivotéka. V této chvíli je již pálenková stezka spuštěna, kde v dávkovacích automatech v cihlovém sklepě, najdete soukromí pro ochutnávání těch nejlepších slivovic a likérů českých lihovarů. Návštěvníci se mohou nejen seznámit s procesem pálení ovoce a historií vinařství, ale zároveň mohou ochutnat produkty typické pro místní kraj – ovocné destiláty a víno. Centrum dále doplňuje prodejna regionálních produktů a kavárna.
Skanzen Slivotéka: Slivotéka, slivovicová nebo prostě jen pálenková stezka. V tuto chvíli je již spuštěn jedinečný projekt degustační expozice pálenek. V samoobslužných dávkovacích automatech By the glass v cihlovém sklepě, najdete soukromí pro ochutnávání těch nejlepších slivovic, pálenek a likérů českých lihovarů.
Skanzen Vinná stezka: Nová stálá výstava slováckých vín 2017 již otevřena! Máte jedinečnou šanci degustace 104 druhů vín ze slovácké podoblasti v jednom prostoru a nákup těchto vín za ceny vinařů ve vinotéce Skanzen.
Skanzen muzeum: Nově otevřené Centrum Slováckých tradic láká na expozici muzea Moravského zemského muzea zaměřenou na vinařství a páleničářství. Společně s Archeoskanzenem a Botanickou a sladkovodní expozicí Živá voda tvoří významný turistický cíl Slováckého regionu.
Skanzen kostelík: Kostelík Sv. Jana Křtitele se stal velmi oblíbeným místem svatebních obřadů. Možnosti říci si své ANO v této netradiční lokalitě s bohatou minulostí ročně využije několik desítek párů. Jelikož se nejedná o stavbu vysvěcenou, ale pouze požehnanou, probíhají zde pouze civilní obřady. Termín Vašeho obřadu si můžete objednat na Obecním úřadě v Modré u Paní Šmídové (572 571 180), obřad pak na matrice Obecního úřadu ve Velehradě.
Skanzen Terárium: Zažijte tropickou atmosféru džungle v největší terarijní expozici na Moravě. K vidění jsou zástupci největších a nejjedovatějších hadů, rozmanité druhy pralesních pouštních ještěrů a ještěrek. Na vlastní oči uvidíte ve svém domovském prostředí anakondu a krajty velkých rozměrů, nádherné pestré hroznýše, dospělého kajmana, plivající kobru červenou, chameleony, zástupce varanů, kajmanku dravou, pavouky, štíry a žáby. Nově jsme pro Vás připravili expozici Mangustek trpasličích, které si Vaše děti přímo zamilují. Vstupné (dospělí 80 kč, děti od 6 do 18 let 60 kč, děti od 3 do 5 let 40 kč (do 3 let zdarma), rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti) 200,- kč).
Cena zahrnuje
2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Cena balíčku Poznejte Slovácko (3 noci) zahrnuje navíc: welcome drink, 1x láhev přívlastkového vína k večeři (1 láhev/pokoj), 1x vstupenku do ,,Archeoskanzenu Modrá“, 1x vstupenku do expozice sladkovodních ryb ,,Živá voda“ (v létě včetně vstupu na přírodní koupaliště ,,Živá voda“).
Balíček 2
Cena balíčku Cyklisti vítejte (2 noci) zahrnuje navíc: iontový nápoj na cyklovýlet + mapu okolí s cyklostezkami, úschovu kol, možnost využití hotelové prádelny, 1x relaxační masáž částečnou.
Balíček 3
Cena balíčku Rodinný víkendový pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: 1x vstupenku do expozice sladkovodních ryb ,,Živá voda“, 1x vstupenku do ,,Archeoskanzenu Modrá“, na přání zapůjčení koloběžek.
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK