Kaprun, Rakousko, Salzbursko, Kaprun - Zell am See, 23.2.2018, Polopenze
Kaprun
Kaprun
Kaprun
Kaprun
Kaprun
4,9 / 10

Kaprun

Rakousko | Kaprun - Zell am See
3 dny | 23.2.2018
Polopenze
-
-
3 650 KčObjednať
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Prodloužené lyžařské víkendy - KAPRUN a ZELL AM SEE - 3 dny lyžování na ledovci S POLOPENZÍ
Popis
Možností lyžování v Rakousku je velmi mnoho. Proč se ale s rakouskými lyžařskými hvězdami, jakými jsou třeba Hermann Meier, Felix Gottwald, Michaela Dorfmeister, Renate Götschl, nebo Marlies Schield, můžete potkat pouze na sjezdovkách v Zell am See ? Důvod je jasný! Jedná se o nejlepší a nejlépe vybavené zimní středisko v Rakousku. Díky ledovci s celoroční možností lyžování, sem můžete přijet prakticky kdykoliv a nikdy nebudete odjíždět zklamáni !

Nabízíme Vám prodloužený víkendový zájezd s možností lyžování v nejznámějším rakouském zimním letovisku - Kaprun - ledovec Kitzsteinhorn - nadmořská výška 1.000 - 3.000 m.n.m., nebo na svazích Schmittenhöhe v Zell am See.

Kaprun s ledovcem Kitzsteinhorn nabízí celoroční lyžování z výšky 3 029 m.n.m. Zvláště za slunečných dnů se dostanete do světa horských velikánů a budete plnými doušky vnímat svět třítisícových vrcholů, který vás bude obklopovat.

Skiaréna Schmittenhöhe vytváří nad známým Zell am See dokonalý horský kuloár. Z nejvyššího bodu se ti odvážnější mohou spustit do údolí známou “střechou” Trass, rytmickou sjezdovkou Standard nebo zvolit střídavě červenou a modrou sjezdovku k nástupní stanici Areitbahn.

Doporučujeme: sjezdovka Trass v areálu Schmittenhöhe dlouhá 6 km s převýšením 1 190 m.

Další informace: Mikrobusy Vás dopraví každý den přímo ke sjezdovce v Zell am See a stanici skibusu na Kitzsteinhorn a odpoledne zase zpět do penzionu, během dne můžete využít bezplatné skibusy, které jezdí v krátkých intervalech mezi jednotlivými středisky. Skipas je samozřejmě platný pro obě lokality a slouží i jako jízdenka na skibus.

Ceny skipasů: http://www.kitzsteinhorn.at/de/
Období: 23.12.2017 - 8.4.2018
- 3 denní skipas - dospělí = 147 EUR
- 3 denní skipas - pro mládež-nar. 1999-2001 = 110 EUR
- 3 denní skipas - pro děti narozené 2002-2011 = 73 EUR
Skipas zdarma pro děti narozené po 1.1.2012 (nutný doprovod dosp. osoby)

Období: 1.12.2017 - 22.12.2017
- 3 denní skipas - dospělí = 129 EUR
- 3 denní skipas - pro mládež-nar. 1999-2001 = 96 EUR
- 3 denní skipas - pro děti narozené 2002-2011 = 64 EUR
Skipas zdarma pro děti narozené po 1.1.2012 (nutný doprovod dosp. osoby)
Ubytování
1)** gasthof (penzion s restaurací) v obci Maishofen(4 km od Zell am See),1 - 4 lůžkové, jednoduše zařízené pokoje s umyvadlem se studenou a teplou vodou a se společným sociálním zařízením na patře. V některých termínech za příplatek možné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné i v přilehlých depandancích penzionu.

nebo 2)** gasthof Brunhilde v obci Fusch an der Glocknerstrasse, dvoulůžkové, nebo vícelůžkové pokoje s koupelnou, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením. V penzionu bezplatná WiFi.

ubytování podle obsazenosti penzionu
Doprava
nebo mikrobus.
Praha, Písek, České Budějovice, Plzeň

!!! NA VLASTNÍ DOPRAVU MOŽNOST UBYTOVÁNÍ NA LIBOVOLNÝ POČET NOCÍ !!!

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 7 osob!
Strava
Servírovaná snídaně, večeře o čtyřech chodech -polévka, předkrm, hlavní jídlo, dezert.
Možnost vegetariánské stravy.
Zájezd zahrnuje
2x ubytování v 1/2, nebo 1/3 pokoji, 2x polopenze, doprava, včetně dopravy ke sjezdovkám, technický doprovod
Zájezd nezahrnuje
vratná kauce na skipas (2 EUR), skipasy se platí na místě, pokoj s vlastním soc. zařízením/osoba/2 noci (700 CZK), jednolůžkový pokoj/osoba/ 2noci (700 CZK), Cestovní pojištění typ A/den (14 CZK), Cestovní pojištění typ C/den (24 CZK), Cestovní pojištění typ D/den (27 CZK), druhý pár lyží, nebo snowboard pro osobu (100 CZK)
Slevy
vlastní doprava (600 CZK)
Program
Den 1
Odjezd v 00:45 hod z Prahy-Smíchovské nádraží, noční přejezd. Příjezd do letoviska cca v 07:30, nejprve zpravidla uložení zavazadel, nebo ubytování (v případě volných pokojů), odjezd mikrobusem do Zell am See ke stanici lanovky Areitbahn, odkud zájemci o lyžování na Kaprunu použijí místní skibus. Celodenní lyžování, odpoledne návrat z Zell am See do penzionu, večeře, nocleh.


Den 2
Po snídani odjezd mikrobusem do Zell am See ke stanici lanovky Areitbahn, odtud zájemci o lyžování v Kaprunu použijí místní skibus. Odpoledne odjezd mikrobusem z Zell am See do penzionu, večeře.


Den 3
Po snídani odjezd mikrobusem (se zavazadly) do Zell am See ke stanici lanovky Areitbahn, zájemci o lyžování v Kaprunu použijí místní skibus. V cca 16:00 hod. odjezd ze sjezdovky do ČR. Předpokládaný příjezd do Prahy kolem 23:00 hod.


Pořadatelem tohoto zájezdu je CESTOVKA POHODA s.r.o., IČ 28106164.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.