Krabi Cha-Da Resort, Thajsko, Krabi, 3.4.2018, Snídaně

Krabi Cha-Da Resort starstarstarstar

Krabi Cha-Da Resort
Termín:
3.4. – 12.4.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:121090766
22 843 Kč (-21 %)
900 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: KRABI CHA-DA RESORT HOTEL
Ubytování
Všechny pokoje jsou barevné v orientálním stylu s klasickým nábytkem a dřevěnými detaily s výhledem na Andamanské moře, hotelovou zahradu či hory. Pokoje typu Deluxe mají 40m2 a max. kapacitu 3 osoby a jsou rozděleny na obývací část se stolem a židlí a ložnici s dřevěnou podlahou s přímým vstupem na balkon. Pokoje mají vybavenou koupelnu, klimatizaci, TV a bezpečnostní schránku. Pokoje typu Deluxe Pool Access mají privátní zařízenou terasu se vstupem do bazénu a výhledem do hotelové zahrady.
Poloha
Butikový resort v orientálním stylu, umístěný na kopci ve středu Ao Nang s výhledy na Andamanské moře, 20 minut jízdy z centra Krabi. Hotelový řetězec Cha-Da vlastní privátní plážový klub na pláži Ao Nang s lehátky, slunečníky, převlékárnou a malou restaurací. Kyvadlová doprava z hotelu je zdarma a cesta trvá cca 15 minut.
Vybavení a služby
V resortu je restaurace a dva bary, recepce otevřená 24 hodin denně, nabídka transferů, turistické informace, služba praní a žehlení prádla, internetový koutek, dětské postýlky na vyžádání.
Sport a zábava
Bazén s výhledem na Andamanské moře, jacuzzi, lázeňské centrum, fitness centrum. Privátní plážový klub s lehátky, slunečníky, převlékárnou a malou restaurací je 15 minut jízdy na pláži Ao Nang. Kyvadlová doprava jezdí dle jízdního řádu v recepci a je zdarma.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA - BANGKOK
Odlet z Prahy s mezipřistáním. Občerstvení během letu.

2. den
KRABI
Přílet do Bangkoku, pokračování letu na Krabi, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

3. - 8. den
KRABI
Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů.

9. den
KRABI – BANGKOK
Transfer z hotelu na letiště na Krabi a přelet do Bangkoku. Odlet do Prahy s přestupem. Občerstvení během letu.

10. den
PRAHA
Přílet do Prahy. Konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Praha – Bangkok - Krabi s mezipřistáním
- zpáteční letenku Bangkok – Krabi
- 7 nocí se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji
- transfery letiště – hotel – letiště
- letištní a bezpečnostní taxy ve výši 10.000,- Kč
- asistenci místní CK
Cena nezahrnuje
- spropitné
- pojištění léčebných výloh
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIME TRAVEL s.r.o., IČ 49356861.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK