Marco Polo, Itálie, Kalábrie, Tropea, 2.6.2018, Bez stravy
Marco Polo
Termín:
2.6. – 9.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129343280
1 516 Kč (-18 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Marco Polo - Capo Vaticano
Ubytování
apartmán, mono 3 - obývací pokoj se třemi lůžky a kuchyňským koutem. (max. 3 osoby, počet ložnic)
přízemí nebo patro, balkon nebo terasa, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00 min. pobyt 5 nocí (červenec), 7 nocí (srpen). V červnu a září jsou nástupy možné kdykoli min. pobyt 3 noci, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, bilo 4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s výsuvným dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
přízemí nebo patro, balkon nebo terasa, panoramatický výhled, pouze u některých, na vyžádání, bez patrových postelí, lednice, samostatný mrazák, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00 min. pobyt 5 nocí (červenec), 7 nocí (srpen). V červnu a září jsou nástupy možné kdykoli min. pobyt 3 noci, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, trilo 5 - ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem, menší ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem. (max. 5 osob, počet ložnic 2)
přízemí nebo patro, balkon nebo terasa, panoramatický výhled, u některých, na vyžádání, bez patrových postelí, lednice, samostatný mrazák, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00 min. pobyt 5 nocí (červenec), 7 nocí (srpen). V červnu a září jsou nástupy možné kdykoli min. pobyt 3 noci, odjezd od 09:00 do 10:00
Popis letoviska
Capo Vaticano (Vatikánský mys) není na rozdíl od jiných letovisek jedním místem, ale celou oblastí, která je charakteristická četnými zátokami, písčitými plážemi, útesy a skalami, které lemují pobřeží. V okolí se pak nacházejí turistické residenční komplexy, obklopené záplavou typické středomořské vegetace, jež je plná barev a podmanivé vůně. Výchozím a nejmalebnějším místem oblasti je městečko Tropea, vystavěné na útesu nad azurově průzračným mořem. Capo Vaticano je bezesporu jedním z nejpůvabnějších míst Kalábrie.
Popis objektu

Villaggio MARCO POLO má výhodnou pozici, do centra Santa Domenica di Ricadi se dostanete cca za 15 minut, Tropea je vzdálena cca 4 km. Villaggio je vybudované ve svahu s krásným panoramatickým výhledem a rozdělené do tří úrovní. V první se nachází recepce a část depandance s apartmány. Druhá část je s privátní pláží spojena soukromou cestou a dvěma výtahy (vzdáleny cca 30 m, za poplatek 0,20 €), jsou zde apartmány a hotelové pokoje, dále pak recepce, bazén, amfiteátr s animacemi (cca 15.06. - 15.09.), fotbalové hřiště a tenisový kurt. Třetí úroveň je přímo u pláže a je tvořena campingovou částí s barem, obchodem a restaurací (možnost dokoupení stravy 15 €/os./den (polopenze). Wi-Fi je k dispozici u recepce, bazénu a u moře. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, všechny mají verandu nebo balkon.

, Slevy a zvláštní nabídky

MONO 3 = 1 650 Kč v termínu 1.6 -23.6. 2018 (platnost od 12/4)

BILO 4 = 1 650 Kč v termínu 1.6 -23.6. 2018 (platnost od 12/4)

TRILO 5 = 1 650 Kč v termínu 1.6 -23.6. 2018 (platnost od 12/4)

Pláž
soukromá k objektu
Vzdálenost od
pláže 350 m, centra s obchody Santa Domenica di Ricadi cca 10 minut pěšky 2 km, historického centra Tropea 4 km
Bazén
bazén
Pozice objektu v letovisku
v první řadě budov u pláže, přímo na pláži bez přecházení silnice
Vybavení objektu
recepce, výtah, 2 výtahy k privátní pláži (vzdáleny cca 30 m, za poplatek 0,20 €), Wi-Fi v objektu, u recepce, bazénu a u moře., restaurace, bar, minimarket
Strava
k dokoupení, polopenze, kontinentální snídaně, večeře výběr z menu 15 €/os./den
Minimální počet nocí
V červnu a září jsou nástupy možné kdykoli min. pobyt 3 noci. standardně 7, kratší pobyt na vyžádání
Děti
animace, (15.06. - 15.09.)
Sport
tenis, fotbal
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií, plážový servis v ceně, 01.06. - 23.06. a 01.09. - 29.09., 1 x
Cena nezahrnuje
ložní prádlo, k dokoupení cena ložního prádla za osobu, 8 €, ručníky, k dokoupení, 8 €, závěrečný úklid povinně za poplatek 35 €/pobyt, přistýlka, na vyžádání, 10 €/den, zvířata, malého vzrůstu (mimo společné prostory). , na vyžádání, za poplatek, 30 €/týden, vratná kauce 100 €/pobyt/apt, plážový servis k dokoupení, v období 23.06. - 01.09. za poplatek 70 €/týden, pobytová taxa není v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK