Morava, Slovensko, Vysoké Tatry, 25.6.2018, Snídaně
Morava
Morava
Morava
Morava
Morava
4,0 / 10

Morava

starstar
Slovensko | Vysoké Tatry
6 dní | 25.6.2018
Snídaně
-
-
3 500 KčObjednať
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tatranská Lomnica - Hotel MORAVA
Poloha
v příjemném prostředí Tatranské Lomnice, v blízkosti nástupní stanice kabinkové lanovky na Skalnaté Pleso. Sjezdovky tak blízko, že je možno se na ně přesunout přímo v lyžákách.

V tomto hotelu se mimo jiné natáčel starý známý "Anděl na horách".
Balíček 1
Cena pobytu Velikonoční krajkovaný pobyt (5 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi, Velikonoční program denně, denní výlety s odchodem od hotelu (za poplatek), společná večerní posezení v Retro kavárně vždy s jiným tématem, Velikonoční masáže (za poplatek).
Balíček 2
Cena balíčku Halloween pobyt (3 noci) zahrnuje navíc: polopenzi, 2x za pobyt dětské Halloween animace (17:00-21:00 hod), Halloween diskotéka pro dospělé. Pobyt začíná večeří a končí snídaní v den odjezdu.
Balíček 3
Cena balíčku Vánoce (5 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi včetně slavnostního Štědrovečerního menu s programem.
Balíček 4
Cena balíčku Silvestrujte s námi (4 noci) zahrnuje navíc: polopenzi včetně novoroční zelňačky a Silvestrovské zábavy s programem, rezervované místo a přípitek na SIlvestrovský večer.
Balíček 5
Cena pobytu Senior 55+ (4, 5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí (bufet při min. 20 ubytovaných osobách). Cena Vánočního pobytu (na vyžádání) zahrnuje bufetové snídaně a 4 x bufetovou večeři, 1 x Slavnostní štědrou večeři s programem, cena Silvestrovského turnusu (na vyžádání) je platná pro 4x ubytování s polopenzí podávanou formou bufetu, novoroční zelňačku + Silvestrovskou zábavu.
Balíček 6
Cena pobytu Family (5 nocí) zahrnuje 5 x ubytování v plně obsazeném dvojlůžkovém pokoji bez balkónu, 5 x polopenzi (bufet při min. 20 ubytovaných osobách). Cena Velikonočního turnusu je platná při 5 prenocovaniach s polpenziou podávanou formou bufetu. Cena Vánočního pobytu (na vyžádání) zahrnuje bufetové snídaně a 4 x bufetovou večeři, 1 x Slavnostní štědrou večeři s programem, cena Silvestrovského turnusu (na vyžádání) je platná pro 4x ubytování s polopenzí podávanou formou bufetu, novoroční zelňačku + Silvestrovskou zábavu.
Balíček 7
Cena pobytu Tříkrálové prázdniny s lyžovačkou (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování se snídaní, 4x večeře (bufet), 2x dětské animace v pohádkovém stylu (17:00 - 21:00 hod). BONUS: akce 5 nocí za cenu 4, pohádkové kostýmy, animace pro děti, večerní i denní program, dětská lyžařská školka u hotelu.
Balíček 8
Cena pobytu Mini - tatranský pobyt (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí formou bufetu.
Balíček 9
Cena pobytu Veselá nálada (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (snídaně a večeře bufet, 4x za pobyt svačinová polévka), 1x seznamovací večírek s živou hudbou, 1x hudební possezení v retro kavárně, 1x přednášku nebo promítání filmu o Vysokých Tatrách, nabídku výletů za poplatek (Červený Kláštor, Kežmarok, Spiš, Polsko)
Balíček 10
Cena pobytu Letní tatranský víkend (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 15% slevu na bazén s tobogánem (32 st.C) v Tatranské Lomnici.
Balíček 11
Cena pobytu Prodloužený letní tatranský víkend (2 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 15% slevu na bazén s tobogánem (32 st.C) v Tatranské Lomnici.
Balíček 12
Cena pobytu Léto zážitků (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, dětský koutek - dětské animace v určené dny, posezení na terase hotelu, hudební a umělecká vystoupení v letních měsících.
Balíček 13
Cena pobytu Podzimní pobyty (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, seznamovací večírek se živou hudbou, večerní program v retro kavárně po celou dobu pobytu, masážní hodiny v určené dny za poplatek, nabídka výletů za poplatek (Červený Kláštor, Kežmarok, Spiš, Polsko).
Balíček 14
Cena pobytu Podzimní senzi pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s rozšířenou polopenzí (snídaně a večeře bufet, 4x během pobytu svačinová polévka), 1x besedu o Vysokých Tatrách, 1x taneční večer se živou hudbou. BONUS: V termínech od 11.11. v ceně základního balíčku ubytování na pokoji s balkónem.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, kavárna, sál, konferenční služby, hotel. trezor, Wi-Fi (na recepci zdarma), salónek, pro děti – koutek, postýlka, herna, stolička, atrakce, strava a video-pohádky; relax centrum (suchá sauna, masáže, rašelinové zábaly, vodní vířivá koupel chodidel, Bioptron), úschovna a půjčovna lyží, úschovna kol, parkoviště a garáže, placený transfer, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
rodinné 4lůžkové a 2lůžkové pokoje typu Standard a Superior (zrekonstruované), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, TV-SAT, balkón (některé pokoje). APT a rodinné 4lůžkové pokoje (popis a cena na vyžádání).
Stravování
snídaně (bufet), Family a Senior balíček - polopenze (večeře – bufet při min. počtu 20 hostů, jinak výběr ze 3 menu), za příplatek plná penze (oběd - jednotné menu).
Sport a volný čas
Sport: stolní tenis, biliár, stolní fotbal, šipky; v okolí - volejbalové hřiště, tenisové kurty, minigolf s parkovou úpravou, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, golf (Black Stork V. Lomnice 10 km), běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Starý Smokovec - Hrebienok, Jakubkova lúka, Tatranská Lomnica), přírodní kluziště.
STŘEDISKO TATRANSKÁ LOMNICA – nejvýše položené lyžařské středisko na Slovensku.
Sport v zimě - z výšky 2200 m. n. m. sjedete přes Lomnické sedlo do nově otevřeného bufetu na Skalnatém plese a pak 5,5 km dlouhou sjezdovkou do Tatranské Lomnice. V Tatranské Lomnici je vytvořeno celkem 9,5 km sjezdových
tratí, kabinová lanovka na Skalnaté pleso, sedačková lanovka do Lomnického sedla, lyžařský vlek ve středisku Jamy. Nezapomenutelným zážitkem je výjezd visutou lanovou dráhou na druhý nejvyšší tatranský vrchol – Lomnický štít (2634 m. n. m).
V Tatranské Lomnici se nachází i nástupní zastávka kabinové lanovky na Skalnaté pleso a možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. V Tatranské Lomnici můžete také navštívit muzeum TANAPu. Na Skalnatém Plesu se nachází observatoř.
Sport v létě – nejen v letní sezóně je hotel ideální základnou pro podnikání krátkých procházek v okolí Tatranské Lomnice pro vysokohorské túry do Skalnaté doliny, Huncovské kotlinky, Doliny bílé vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianské jeskyně, Javoriny a Ždiaru. Návštěvníkům je k dispozici jezdecká dostihová trať, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna horských kol, minigolf s parkovou úpravou, kino, galerie.
Sport v blízkém okolí: značené cyklotrasy v celém TANAPu, vedou i z Tatranské Štrby, spousta značených turistických tras pro pěší turistiku
lyžování sjezdové a běžecké – Areál Štrbské Pleso, Areál Starý Smokovec – Hrebienok, Areál Tatranská Lomnica – Skalnaté Pleso – Lomnické Pleso, Velká Lopušná Dolina
Cena zahrnuje
5x ubytování s polopenzí, parkování, pobyt FAMILY, pobyt SENIOR 55+.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (1,- €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Příplatek za parkování v garáži (6,- €/noc - nutno objednat předem).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...