Penzion Maxim, Slovensko, Kysuce, 29.6.2018, Bez stravy
Penzion Maxim
Penzion Maxim
Penzion Maxim
Penzion Maxim
Penzion Maxim
0,0 / 10

Penzion Maxim

Slovensko | Kysuce
5 dní | 29.6.2018
Bez stravy
-
-
1 930 KčObjednať
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bojnice - Penzion MAXIM
Popis
Wellness penzion Maxim sa nachází v tiché lokalitě, v krásné přírodě, kde můžete načerpat nové síly, zajít na procházky a turistiku. V době letních měsíců je otevřené termální koupaliště Čajka, můžete využít nabízené vyhlídkové lety, tenisové kurty, prohlídku hornického muzea spojenou se sfáráním do šachty Cigeľ, muzeum pravěku. V zimním období můžete lyžovat v blízkých lyžiařských středíscích v okolí Bojnic: Fačkovské sedlo - 3 lyžařské vleky, Poruba - 3 lyžařské vleky, Remata - 3 lyžařské vleky, Čičmany - 5 lyžařských vleků. Vše je do 30 km od penzionu.
Ubytování v penzionu Maxim je v pokojích ve 2 budovách a 1 chatce. V Penzionu Maxim je při řízení kvality využívaný manažerský systém orientovaný na zákazníka TQM - Total Quality Management, jehož cílem je dosažení dlouhodobé spokojenosti zákazníků s nabízenými službami penzionu.
Poloha
u lesa, na kraji města Bojnice. Vzdálený asi 20 min od bojnického zámku, ZOO a termálního koupaliště Čajka.
Balíček 1
Cena pobytu Víkend pro dva (2 noci) zahrnuje: polopenzi, 1 hod. ve wellness centru.
Balíček 2
Cena pobytu Prodloužený víkend pro dva (3 noci) zahrnuje: polopenzi, 1 hod. ve wellness centru.
Balíček 3
Cena pobytu Mimovíkendový wellness pro dva (2 noci) zahrnuje: polopenzi, 2x1 hod. ve wellness centru, 2x 15 min. v masážním křesle.
Balíček 4
Cena pobytu Mimovíkendový wellness pro dva (3 noci) zahrnuje: polopenzi, 3x1 hod. ve wellness centru, 2x 15 min. v masážním křesle.
Balíček 5
Cena pobytu Mimovíkendový wellness pro dva (4 noci) zahrnuje: polopenzi, 4x1 hod. ve wellness centru, 2x 15 min. v masážním křesle.
Balíček 6
Cena pobytu Balík Standard (2 nebo 3 noci) zahrnuje: zvýhodněné ubytování s polopenzí, parkování, Wi-Fi. BONUS: Sleva 50 % na dokoupené masáže a vstup do wellness.
Balíček 7
Cena pobytu Balík Wellness (2 nebo 3 noci) zahrnuje: zvýhodněné ubytování s polopenzí, 1x 1 hod. vstup do wellness pro 2 osoby, parkování, Wi-Fi. BONUS: Sleva 50 % na dokoupené masáže a další vstup do wellness.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, jídelna, bar, konferenční služby, hotel. trezor, klubovna s TV, úschovna kol, úschovna lyží, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení (2 terasy), venkovní ohniště s posezením, zahradní gril, wellness centrum (whirlpool, finská a parní sauna, infrasauna, masáže, manikúra, pedikúra), parkoviště, placená garáž, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2 a 3lůžkové pokoje, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), chladnička, Wi-Fi (zdarma). Chatka pro 11 os.: 2x 2dvoulůžkový, 1x 3lůžkový a 1x 4lůžkový (palanda), 2x soc. zařízení (sprcha, WC), v přízemí společenská miestnosť s krbem, vybavená kuchyň, Wi-Fi, parkoviště.
Stravování
vlastní, za příplatek snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře - jednotné hl. jídlo + dezert).
Sport a volný čas
Sport: stolní tenis, stolní fotbal, badminton, pétanque. Dále tenisové kurty, minigolf, golf, kulečník, kuželky, tělocvična, fotbalové hřiště, fitness, sauna, jeskyně, Bojnický zámek, ZOO Bojnice, rybolov (do 2 km) a squash, kluziště (do 5 km). Koupání přehrada Kanianka – přírodní, travnatá pláž (2 km), koupaliště Čajka - termální bazén, dětský bazén, tobogán (1 km), Kúpele Bojnice - krytý bazén, masáže, procedury (1,3 km).
Cena zahrnuje
2x nebo 7x ubytování bez stravy (dle výběru pobytu).
Cena nezahrnuje
dopravu, stravu, pobytovou taxu (1,- €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...