Rododendro, Itálie, Friuli - Venezia Giulia, Sella Nevea, Tarvisio, 23.2.2018, Polopenze
Rododendro
Termín:
23.2. – 26.2.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:123764935
7 590 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tarvisio - hotel Rododendro 4 denní zima 2017/2018
Popis
2002 zrekonstruovaný rodinný hotel s celkovou kapacitou 42 lůžek. Tarvisio – lokalita Monte Lussari v nadmořské výšce 1.766 m, přístup jen kabinovou lanovkou z Tarvisia- z lokality Camporosso, skiareál Monte Lussari- 0 m. Restaurace, bar s TV, posezení v patře hotelu, terasa.
Ubytování
pokoje pro 2 až 4 os. - 3. lůžko vždy pevné, pokoje pro 4 osoby vždy s palandou.Vybavenost pokojů: TV, telefon, malý psací stůl
Doprava
parkování (nehlídané) zdarma je možné jen v Camporossu u nástupní stanice kabinové lanovky, příjezd je limitován otevírací dobou kabinové lanovky zpravidla od 8.30 do 16.00h.
Strava
snídaně – kontinentální bufet včetně nápojů, večeře – servírovaná s výběrem ze 2 menu- předkrm a hlavní jídlo s přílohou, sálat, dezert, nápoje za poplatek
Zájezd zahrnuje
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 3 noci či 4 noci dle ceníku, skipas Friuli Skiregion na 3 či 4 dny (délka platnosti je shodná s počtem nocí), polopenze (stejný počet jako nocí), ložní a koupelnové prádlo, pobytová taxa
Zájezd nezahrnuje
Pojištění UNIQA včetně zimních sportů a storna zájezdu - cena na osobu a den (39 CZK), příplatek za jednolůžkový pokoj - za den (350 CZK)
Výlety
Tarvisio spadá do regionu Friuli Venezia Giulia a nachází se v severovýchodním cípu Itálie v srdci Julských Alp na pomezí Itálie, Rakouska a Slovinska. Díky této atraktivní poloze se nabízí kromě lyžování v Tarvisiu / Monte Lusaari a nedaleké Sella Nevee propojené s Bovcem i možnost vyzkoušet svahy ve slovinské Kranjské Goře a asi 30 minut vzdáleném rakouském Nassfeldu. ( ), Pro Moraváky znamená Tarvisio jednoznačně nejbližší lyžování v Itálii! Vysokou lyžařskou úroveň potvrzuje pořádáním Světové univerziády v roce 2003 a Světových pohárů v alpském lyžování (ve sjezdu, v super obřím slalomu a v super kombinaci) a v neposlední řadě kandidaturou regionu na pořádání Zimních olympijských her. Tarvisio je maximálně snadno přístupné z dálnice a potěší jednak městským ruchem, ale zejména impozantním skiareálem Monte Lussari, odkud vede královna všech svahů sjezdovka Prampero. ( ), Ne nadarmo se tvrdí, že je jednou z nejkrásnějších v celých Alpách už jen pro svoji úctyhodnou délku 3.920 m. Navíc na jejím vrcholu dominuje kouzelný kostelík v nadmořské výšce 1.789 m.n.m. Toto nezapomenutelné poutní místo nabízí možnosti ubytování přímo na svahu a jedinečnou šanci sjet po ránu první „varhánkovou“ stopu. ( ), TECHNICKÉ PARAMETRY STŘEDISKA TARVISIO ( ), Umělé zasněžování: 100% lyžařských tratí ( ), Celková délka sjezdových tratí v km: 32 ( ), Počty sjezdových tratí v km dle náročností: 10 modrých, 16 červených, 6 černých ( ), Počet sjezdových tratí v ks: 17 ( ), Počty sjezdových tratí v ks dle náročností: 7 modrých, 5 červených, 4 černé, 1 zelená ( ), Nadmořská výška střediska: 750- 1760 m.n.m. ( ), Počet běžkařských tratí v km: 50 ( ), Počet přepravních zařízení v ks: 11 ( ), Druhy a rozlišení přepravních zařízení v ks: 2 „vajíčka“, 7 sedaček, 1 lyžařský vlek, 1 pojizdný koberec ( ), Nejdelší sjezdovka / v km: Prampero / 3,9 ( ), Lyžařské převýšení v m: 1010 ( ), Další služby: snowpark, cvičné plácky pro výuku, sáňkařská dráha, noční lyžování ((sjezdovka Prampero- vždy úterý a pátek od 20-23h), lyžařská škola, půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, psí spřežení, fitness, bruslení v Pontebbě ( ), Místní vzdálenosti: ( ), Tarvisio – dálnice: 2 km ( ), Tarvisio – Sella Nevea: 19 km ( ), Tarvisio – Kranjska Gora: 19 km ( ), Tarvisio – Nassfeld: 39 km ( ), Tarvisio – Ravascletto: 84 km ( ), Tarvisio – Forni di Sopra: 102 km ( ), Tarvisio – Piancavallo: 140 km ( )
Slevy
děti od 0 do nedovršených 3 let: zdarma, děti od 3 do 5 let: 300 Kč/den, děti od 6 do 11 let: 200 Kč/den
Pořadatelem tohoto zájezdu je Zlíntour trips s.r.o., IČ 26949725.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK