Spiaggia Lunga, Itálie, Apúlie, Gargano, Vieste, 12.5.2018, Bez stravy
Spiaggia Lunga
Termín:
12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129189312
1 615 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Camping Spiaggia Lunga - Vieste
Ubytování
bungalow, Smeraldo bilo 4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s patrovou postelí a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
plocha 35 m², přízemí, terasa, krytá, klimatizace, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 22:00 kdykoli v období 11.05. - 18.06. a 03.09. - 11.09., min. pobyt 4 noci, odjezd od 09:00 do 10:00

bungalow, Topazio bilo 4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj případně s výsuvným dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
plocha 35 m², přízemí, terasa, krytá, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 22:00 kdykoli v období 11.05. - 18.06. a 03.09. - 11.09., min. pobyt 4 noci, odjezd od 09:00 do 10:00

bungalow, Diamante bilo 4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s výsuvným dvougaučem, kuchyňský kout na kryté verandě. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
plocha 35 m², přízemí, venkovní kuchyně, terasa, krytá, klimatizace, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 22:00 kdykoli v období 11.05. - 18.06. a 03.09. - 11.09., min. pobyt 4 noci, odjezd od 09:00 do 10:00

mobilhome, trilo 4 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic 2)
plocha 28 m², přízemí, terasa, krytá, klimatizace, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 22:00 kdykoli v období 11.05. - 18.06. a 03.09. - 11.09., min. pobyt 4 noci, odjezd od 09:00 do 10:00
Popis letoviska
Starobylá rybářská osada se středověkým hradem a charakteristickými bíle natřenými domy, vystavěnými na skále nad mořem, je největším letoviskem této oblasti. Vieste poskytuje dostatek pohody ke krásné dovolené i dostatek možností k procházkám po historickém městečku, přesně po takovém, jaké si v Itálii představujeme. Najdete v něm pozůstatky římských opevnění, jeskyně, které používali Saracéni jako hřbitovy, švábský hrad a starobylou katedrálu. Je trochu rozpadlé, hodně hlučné, trochu exotické, zakroucené do uliček s bary, restauracemi, obchůdky, a každopádně malebné a nevšední.
Popis objektu

Villaggio camping SPIAGGIA LUNGA se rozkládá na 25 hektarovém zalesněném pozemku přímo u azurové zátoky Santa Maria di Merino, cca 7 km od Vieste. Komplex je rozdělen na 2 části, centrální část Mare a vzdálenější část Collina. V centrální části je klientům k dispozici recepce, restaurace s Wi-Fi, pizzerie, bar (i na pláži), minimarket, rychlé občerstvení, bazén (v provozu cca 01.06. - 15.09.) s dětskou částí, se slunečníky a lehátky (za poplatek), další bazén je v části Collina, dětské hřiště, hřiště na petanque, stolní tenis, minigolf, diskotéka, animace (01.06. - 31.08.) a prostorné parkoviště. Za poplatek pak půjčovna kol, prádelna (na žetony), škola plavání a tenisu, windsurfing a kitesurfing (včetně půjčovny). Ubytování je v apartmánech, které jsou ve zděných, přízemních domcích a v mobilhomech. Pro klienty ze vzdálenějších apartmánů Topazio a Smeraldo (část Collina) je v určených hodinách k dispozici minibus, kterým je zajištěn obousměrný transfer do centrální části. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (mimo Topazio) a krytou verandu. Mobilhomy mají dvojí sociální zařízení a krytou verandou.

Vzdálenost od
pláže do 100 m Diamante, mobilhomy, 1000 m Topazio, Smeraldo. 100 m, centra s obchody 7 km
Bazén
bazén (v provozu cca 01.06. - 15.09.) s dětskou částí, se slunečníky a lehátky (za poplatek), další bazén je v části Collina.
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Vybavení objektu
recepce, Wi-Fi v objektu, prádelna, (na žetony), restaurace, bistro, pizzerie, bar, i na pláži, minimarket
Venkovní dispozice
prostorný pozemek, uprostřed zeleně, společný gril/barbecue
Minimální počet nocí
standardně 7, kratší pobyt na vyžádání
Transfery
transfer po areálu objektu, zdarma
Děti
animace, (01.06. - 31.08.), dětské hřiště
Sport
půjčovna kol, stolní tenis, minigolf, petanque, windsurfing, tanec, diskotéka, kurzy plavání
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, ložní prádlo, v ceně, ručníky, k dokoupení, 1,50 €, spotřeba energií, zvířata, malého vzrůstu povolena, na vyžádání
Cena nezahrnuje
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 35 €/pobyt, vratná kauce nevyžaduje se, pobytová taxa není v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK