Villaggio Agrumeto, Itálie, Kalábrie, Ricadi, 26.5.2018, Bez stravy
Villaggio Agrumeto
Termín:
26.5. – 2.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129189983
1 137 Kč (-10 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Agrumeto - Capo Vaticano
Ubytování
apartmán, mono 3 - obývací pokoj s manželskou postelí a dalším lůžkem, kuchyňský kout na zastřešené verandě. (max. 3 osoby, počet ložnic)
přízemí nebo patro, venkovní kuchyně, balkon nebo terasa, bez patrových postelí, Wi-Fi na pokoji, na vyžádání, 1,50 €/den, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny, na vyžádání kdykoli, standardně sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, bilo 4 - ložnice s manželskou postelí, menší ložnice s patrovou postelí, kuchyňský kout na zastřešené verandě. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
přízemí nebo patro, venkovní kuchyně, balkon nebo terasa, Wi-Fi na pokoji, na vyžádání, 1,50 €/den, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny, na vyžádání kdykoli, standardně sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, bilo 6 -

ložnice s manželskou postelí, menší ložnice s dvěma patrovými postelemi, kuchyňský kout na zastřešené verandě.

(max. 6 osob, počet ložnic 1)
přízemí nebo patro, venkovní kuchyně, balkon nebo terasa, Wi-Fi na pokoji, na vyžádání, 1,50 €/den, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny, na vyžádání kdykoli, standardně sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 09:00 do 10:00
Popis letoviska
Capo Vaticano (Vatikánský mys) není na rozdíl od jiných letovisek jedním místem, ale celou oblastí, která je charakteristická četnými zátokami, písčitými plážemi, útesy a skalami, které lemují pobřeží. V okolí se pak nacházejí turistické residenční komplexy, obklopené záplavou typické středomořské vegetace, jež je plná barev a podmanivé vůně. Výchozím a nejmalebnějším místem oblasti je městečko Tropea, vystavěné na útesu nad azurově průzračným mořem. Capo Vaticano je bezesporu jedním z nejpůvabnějších míst Kalábrie.
Popis objektu

Villaggio AGRUMETO leží u překrásné zátoky Baia di Tonno, na klidném místě. Od centra města San Nicoló di Ricadi je vzdáleno 2,5 km, od Tropei 9 km. Minimarket je vzdálen 300 m. Klientům je k dispozici recepce, Wi-Fi (za poplatek) ve společných prostorách, bar, restaurace, samoobslužná jídelna, bazén s dětskou částí a vířivkou, solární terasa se slunečníky a lehátky (omezený počet) a parkoviště. V první části komplexu, která se nachází u moře, je umístěn bazén, obchodní, stravovací a zábavní zařízení, amfiteátr pro animaci, stejně tak jako podstatná část bytů. Mezi první a druhou terasou jsou opět umístěny některé z bytů. Druhá terasa má převýšení 45 metrů od moře, zde se mimo jiné nachází parkoviště. Tyto terasy jsou mezi sebou propojeny jak asfaltovou cestou, tak chodníky pro pěší. Třetí terasa má převýšení 48 metrů od moře. Jedna její část slouží rovněž jako parkoviště. Apartmány jsou velmi jednoduše vybavené, určené pro nenáročné klienty, mají vlastní sociální zařízení a jen malá větrací okna.

, Slevy a zvláštní nabídky

sleva 15% při objednávce do 28.02.
sleva 10% při objednávce od 01.03. do 28.04.
zdarma transfer z a na železniční stanici Ricadi

Pláž
soukromá k objektu
Vzdálenost od
pláže 100 m, centra s obchody 2,5 km
Bazén
bazén s dětskou částí a vířivkou.
Pozice objektu v letovisku
v první řadě budov u pláže, přímo na pláži bez přecházení silnice
Vybavení objektu
recepce, Wi-Fi v objektu, ve společných prostorách, 1 €/den, restaurace, bar
Služby v objektu
výlety, půjčovna aut, půjčovna skútrů
Venkovní dispozice
solární terasa, s lehátky, se slunečníky
Minimální počet nocí
standardně 7, kratší pobyt na vyžádání
Děti
animace, miniklub
Sport
windsurfing, půjčovna loděk, potápění, skupinové aktivity
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií, plážový servis v ceně, (květen, červen a od 08.09., omezený počet), 1 x
Cena nezahrnuje
ložní prádlo, k dokoupení cena ložního prádla za osobu, 10 €, cena ložního prádla, dvoulůžko, 12 €, ručníky, k dokoupení, 10 €, závěrečný úklid povinně za poplatek 30 €/pobyt, zvířata, malého vzrůstu (nutno nahlásit při rezervaci), na vyžádání, za poplatek, 3 €/den, vratná kauce 50 €/pobyt/apt, plážový servis k dokoupení, 01.07. - 07.09. (omezený počet), 10 €/den, transfer od vlaku, zdarma, dvě cesty, pobytová taxa není v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK