Wellness Hotel Diana, Česká republika, Jeseníky, 26.4.2018, Polopenze
Wellness Hotel Diana
Termín:
26.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:138519221
3 800 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Velké Losiny - Wellness hotel DIANA Superior
Popis
HOTEL S VÝHLEDEM NA HŘEBENY JESENÍKŮ.
Wellness hotel DIANA je součástí lázeňského resortu TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny.
Hotel se nachází 1,5 km od lázeňského areálu, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování v Jeseníkách kategorie standard plus.
Předností hotelu je vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit z Jeseníků.
Poloha
na svazích Lázeňského vrchu, na kraji lesa s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku.

Velké Losiny je obec v Olomouckém kraji, 9 km severovýchodně od Šumperka. Ve Velkých Losinách se nachází Zámek smutně proslulý čarodějnickými procesy. Dále se zde nachází poslední papírna v Evropě produkující tradiční ruční papír. Zámek i papírna jsou přístupné veřejnosti, v rámci papírny existuje unikátní Muzeum papíru. Mimo papírny, zámek i s jeho okolím a lázeňské pavilony, můžete v Losinách ještě navštívit Lázeňský park, ve kterém se mimo jiné nachází také pramen Karel (léčebná voda) a termální bazén. Za procházku stojí okolí řeky Losinky a v sezóně si můžete zalovit v místním rybářském areálu.
Balíček 2
Cena balíčku Přespěte a povečeřte (5 nebo 7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi.
Balíček 3
Cena balíčku Přespěte a relaxujte (5 nebo 7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi, kredit na volný výběr wellness procedur (200,- Kč/os./den/nezahrnuje den příjezdu a odjezdu), zapůjčení županu.
Balíček 4
Cena balíčku Nechte to na nás /5 nebo 7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi, procedury (1x přísadová koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel), pobyt 7 nocí navíc 1x masáž lávovými kameny nebo medovou detoxikační masáž (50 min).
Balíček 5
Cena balíčku Termály naplno 5 nebo 7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.) dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den/nezahrnuje den příjezdu a odjezdu).
Balíček 7
Cena balíčku Senior aktiv (5 nebo 7 nocí) zahrnuje navíc: polopenzi, kredit 1000,- Kč/os./pobyt na procedury, 1x odpolední kávu nebo čaj se zákuskem, turistickou mapu, zapůjčení Nordic Walking holí.
Balíček 8
Cena balíčku Velikonoce (3, 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu), slavnostní velikonoční oběd, 1x 3hod vstup do termálního parku, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna, fittness, stolní tenis), kredit na výběr procedur (3 noci - 600 Kč, 4 noci - 800 Kč), PROGRAM: kino s občerstvením, večerní koupání v termálním parku, noční prohlídka renesančního zámku Velké Losiny, animační a doprovodné programy pro děti, BONUS: 50% sleva na vstupy do termálního parku a termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 9
Cena balíčku Relax za babku (2,3 nebo 4 noci) zahrnuje 2x, 3x nebo 4x ubytování s polopenzí, kredit 500 Kč/pobyt na výběr procedur, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna fitness a stolní tenis), BONUS: 1x 3hod vstup do termálního parku, 50% sleva nadalší vstup do termálního parku nebo na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 10
Cena balíčku Lyžařský wellness (2, 3 nebo 5 nocí) zahrnuje: 2x, 3x nebo 5x ubytování s polopenzí, procedury (vířivá koupel s přísadou, presoterapie, u pobytu na 5 nocí navíc 1x aroma masáž částečná), volný vstup do wellness centra (bazén, Whirlpool, sauna, fitness, stolní tenis), BONUS: slevy na skipasy, 50% sleva na vstup do termálního parku a na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, kavárna, konferenční služby, hotel. trezor, bar, letní terasa, Wi-Fi ve spol. prostorách (zdarma), PC koutek, pro děti - hřiště, herna, postýlka, stolička a strava; wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool, sauna, solárium, fitness, koupele, masáže - klasické i nadstandardní (jávské, thajské, havajské,…)), venkovní posezení s grilem, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, TV-SAT, telefon, lednička; APT navíc ložnice, obývací pokoj s možností 2 přistýlek (cena na vyžádání). 2 bezbariérové pokoje.
Stravování
snídaně, polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu, ovocné a zeleninové saláty).
Sport a volný čas
Sport: 2 tenisové kurty, pétanque, stolní tenis, squash, fitness, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v zimě běžecké a sjezdové lyžování (ski areály – Oáza - 11,3 km, Kareš - 14,1 km, Přemyslov - 15,9 km, Klepáčov - 17,9 km).

TERMÁLY LOSINY - unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Termální park využívá přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu. Poskytuje zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte. Vyzkoušejte 9 termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. Termal park je v provozu celoročně.

Turistické trasy:
Můžete se vydat z Červenohorského sedla, které je východiskem významných turistických a cyklistických tras na okolní hřebeny a počátkem naučné stezky do nejstarší přírodní rezervace na Moravě Šerák - Keprník. Nebo si můžete udělat výlet k Rejvízu - největšímu rašeliništi na Moravě. Zurčící vodopády naleznete v údolí říčky Bílá Opava, tato stezka je součástí Národní přírodní rezervace Praděd. Anebo se vydejte na nejvyšší horu Moravy - Praděd.

Lyžařské možnosti:
Ski areál Kouty (12 km) - největší ski areál na Moravě s první 6sedačkovou lanovkou v ČR (kapacita 3200 os/hod.). Celková délka sjezdovek činí více než 5,5 km. Ski areál Kouty nabízí dokonalé zázemí, několik restaurací, infocentrum, prodejnu lyžařského vybavení, testcentrum lyží a snowboardů, dětský park, večerní lyžování, zimní exkurze do unikátní vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Bezplatné parkování přímo v areálu.
Ski areál Kareš Kouty nad Desnou (10 km) - areál je vhodný především pro rodiny s dětmi. Celková délka sjezdovek činí více než 950 m. Ski areál nabízí lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu a občerstvení. Parkoviště pro auta zdarma.
Lyžařský areál Červenohorské sedlo (20 km) - jedno z nejznámějších lyžařských středisek na severní Moravě. Celková délka sjezdovek činí až 4,5 km. Běžecké tratě se rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku. Ski areál nabízí lyžařskou školu, půjčovnu a restaurace s občerstvením. Vlastní parkoviště za poplatek.
Ski areál Přemyslov (10 km) - moderní a nové lyžařské středisko se 4 sjezdovými tratěmi a čtyřsedačkovou lanovkou, dvěma vleky. Celková délka sjezdovek činí více než 2 km. Ski areál nabízí lyžařskou školu, půjčovnu a servis, restauraci, bufet. Vlastní parkoviště za poplatek.
Cena zahrnuje
1x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny, fitness a na stolní tenis, parkování. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu v hotelu Eliška, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (19,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Cena balíčku Přespěte a posnídejte zahrnuje navíc: 5x snídani, zapůjčení županu.
Balíček 2
Cena balíčku Přespěte a povečeřte zahrnuje navíc: 5x polopenzi, zapůjčení županu.
Balíček 3
Cena balíčku Přespěte a relaxujte zahrnuje navíc: 5x polopenzi, kredit na volný výběr wellness procedur (200,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu), zapůjčení županu.
Balíček 4
Cena balíčku Nechte to na nás zahrnuje navíc: 5x polopenzi, procedury (1x přísadová koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel).
Balíček 5
Cena balíčku Termály naplno zahrnuje navíc: 5x polopenzi, 5x vsup do areálu Therme parku (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu).
Balíček 6
Cena balíčku Termály naplno zahrnuje navíc: 6x polopenzi, 6x vsup do areálu Therme parku (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK