Wellness Hotel Diana, Česká republika, Jeseníky, 26.4.2018, Polopenze
Wellness Hotel Diana
Wellness Hotel Diana
Wellness Hotel Diana
Wellness Hotel Diana
Wellness Hotel Diana
0,0 / 10

Wellness Hotel Diana

starstarstar
Česká republika | Jeseníky
3 dny | 26.4.2018
Polopenze
-
-
3 800 KčObjednať
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Velké Losiny - Wellness hotel DIANA Superior
Popis
HOTEL S VÝHLEDEM NA HŘEBENY JESENÍKŮ.
Wellness hotel DIANA je součástí lázeňského resortu TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny.
Hotel se nachází 1,5 km od lázeňského areálu, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování v Jeseníkách kategorie standard plus.
Předností hotelu je vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit z Jeseníků.
Poloha
na svazích Lázeňského vrchu, na kraji lesa s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku.

Velké Losiny je obec v Olomouckém kraji, 9 km severovýchodně od Šumperka. Ve Velkých Losinách se nachází Zámek smutně proslulý čarodějnickými procesy. Dále se zde nachází poslední papírna v Evropě produkující tradiční ruční papír. Zámek i papírna jsou přístupné veřejnosti, v rámci papírny existuje unikátní Muzeum papíru. Mimo papírny, zámek i s jeho okolím a lázeňské pavilony, můžete v Losinách ještě navštívit Lázeňský park, ve kterém se mimo jiné nachází také pramen Karel (léčebná voda) a termální bazén. Za procházku stojí okolí řeky Losinky a v sezóně si můžete zalovit v místním rybářském areálu.
Balíček 1
Cena balíčku Přespěte a relaxujte (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (800,- Kč/os.), zapůjčení županu.
Balíček 2
Cena balíčku Přespěte a relaxujte (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (1200,- Kč/os.), zapůjčení županu.
Balíček 3
Cena balíčku Nechte to na nás (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel).
Balíček 4
Cena balíčku Nechte to na nás (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel, 1x masáž lávovými kameny nebo medovou detoxikační masáž (50 min)).
Balíček 5
Cena balíčku Termály naplno (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (400,- Kč/os.).
Balíček 6
Cena balíčku Termály naplno (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.) dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (500,- Kč/os.).
Balíček 7
Cena balíčku Termály naplno (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.) dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (600,- Kč/os.).
Balíček 8
Cena balíčku Senior aktiv (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, kredit 1000,- Kč/os./pobyt na procedury, 1x odpolední kávu nebo čaj se zákuskem, turistickou mapu, zapůjčení Nordic Walking holí.
Balíček 9
Cena balíčku Senior aktiv (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit 1000,- Kč/os./pobyt na procedury, 1x odpolední kávu nebo čaj se zákuskem, turistickou mapu, zapůjčení Nordic Walking holí.
Balíček 10
Cena balíčku Velikonoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu), slavnostní velikonoční oběd, 1x 3hod vstup do termálního parku, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna, fittness, stolní tenis), kredit na výběr procedur (600 Kč), PROGRAM: kino s občerstvením, večerní koupání v termálním parku, noční prohlídka renesančního zámku Velké Losiny, animační a doprovodné programy pro děti, BONUS: 50% sleva na vstupy do termálního parku a termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 11
Cena balíčku Velikonoce (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu), slavnostní velikonoční oběd, 1x 3hod vstup do termálního parku, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna, fittness, stolní tenis), kredit na výběr procedur (800 Kč), PROGRAM: kino s občerstvením, večerní koupání v termálním parku, noční prohlídka renesančního zámku Velké Losiny, animační a doprovodné programy pro děti, BONUS: 50% sleva na vstupy do termálního parku a termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 12
Cena balíčku Relax za babku (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, kredit 500 Kč/pobyt na výběr procedur, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna fitness a stolní tenis), BONUS: 1x 3hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstup do termálního parku nebo na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 13
Cena balíčku Relax za babku (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, kredit 500 Kč/pobyt na výběr procedur, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna fitness a stolní tenis), BONUS: 1x 3hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstup do termálního parku nebo na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 14
Cena balíčku Relax za babku (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, kredit 500 Kč/pobyt na výběr procedur, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna fitness a stolní tenis), BONUS: 1x 3hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstup do termálního parku nebo na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 15
Cena balíčku Lyžařský wellness (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (vířivá koupel s přísadou, presoterapie), volný vstup do wellness centra (bazén, Whirlpool, sauna, fitness, stolní tenis), BONUS: slevy na skipasy, 50% sleva na vstup do termálního parku a na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 16
Cena balíčku Lyžařský wellness (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (vířivá koupel s přísadou, presoterapie), volný vstup do wellness centra (bazén, Whirlpool, sauna, fitness, stolní tenis), BONUS: slevy na skipasy, 50% sleva na vstup do termálního parku a na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 17
Cena balíčku Lyžařský wellness (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (vířivá koupel s přísadou, presoterapie, 1x aroma masáž částečná), volný vstup do wellness centra (bazén, Whirlpool, sauna, fitness, stolní tenis), BONUS: slevy na skipasy, 50% sleva na vstup do termálního parku a na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.
Balíček 18
Cena balíčku Silvestrovský pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 1.1. novoroční brunch, Silvestrovský program (večerní program 29.12., Silvestrovská zábava s hudbou, slavnostní večeře, Silvestrovský raut, ohňostroj a půlnoční přípitek), procedury (1x aromamasáž částečná, 1x přísadová koupel, 1x zábal ze včelího vosku), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. BONUS: 2x 2hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstupy do termálního parku, volný vstup do termálního bazénu Eliška, animační a doprovodné programy pro děti a dospělé, slevy na skipasy.
Balíček 19
Cena balíčku Silvestrovský pobyt (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 1.1. novoroční brunch, Silvestrovský program (večerní program 29.12., Silvestrovská zábava s hudbou, slavnostní večeře, Silvestrovský raut, ohňostroj a půlnoční přípitek), procedury (1x aromamasáž částečná, 1x přísadová koupel, 1x zábal ze včelího vosku), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. BONUS: 2x 2hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstupy do termálního parku, volný vstup do termálního bazénu Eliška, animační a doprovodné programy pro děti a dospělé, slevy na skipasy.
Balíček 20
Cena balíčku Lyžařský pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x 3hod. vstup do termálního parku, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. BONUS: 20% sleva na všechny masáže, 30% sleva na všechny koupele, 50% sleva na další vstup do termálního parku, slevy na skipasy.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, kavárna, konferenční služby, hotel. trezor, bar, letní terasa, Wi-Fi ve spol. prostorách (zdarma), PC koutek, pro děti - hřiště, herna, postýlka, stolička a strava; wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool, sauna, solárium, fitness, koupele, masáže - klasické i nadstandardní (jávské, thajské, havajské,…)), venkovní posezení s grilem, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, TV-SAT, telefon, lednička; APT navíc ložnice, obývací pokoj s možností 2 přistýlek (cena na vyžádání). 2 bezbariérové pokoje.
Stravování
snídaně, polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu, ovocné a zeleninové saláty).
Sport a volný čas
Sport: 2 tenisové kurty, pétanque, stolní tenis, squash, fitness, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v zimě běžecké a sjezdové lyžování (ski areály – Oáza - 11,3 km, Kareš - 14,1 km, Přemyslov - 15,9 km, Klepáčov - 17,9 km).

TERMÁLY LOSINY - unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Termální park využívá přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu. Poskytuje zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte. Vyzkoušejte 9 termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. Termal park je v provozu celoročně.

Turistické trasy:
Můžete se vydat z Červenohorského sedla, které je východiskem významných turistických a cyklistických tras na okolní hřebeny a počátkem naučné stezky do nejstarší přírodní rezervace na Moravě Šerák - Keprník. Nebo si můžete udělat výlet k Rejvízu - největšímu rašeliništi na Moravě. Zurčící vodopády naleznete v údolí říčky Bílá Opava, tato stezka je součástí Národní přírodní rezervace Praděd. Anebo se vydejte na nejvyšší horu Moravy - Praděd.

Lyžařské možnosti:
Ski areál Kouty (12 km) - největší ski areál na Moravě s první 6sedačkovou lanovkou v ČR (kapacita 3200 os/hod.). Celková délka sjezdovek činí více než 5,5 km. Ski areál Kouty nabízí dokonalé zázemí, několik restaurací, infocentrum, prodejnu lyžařského vybavení, testcentrum lyží a snowboardů, dětský park, večerní lyžování, zimní exkurze do unikátní vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Bezplatné parkování přímo v areálu.
Ski areál Kareš Kouty nad Desnou (10 km) - areál je vhodný především pro rodiny s dětmi. Celková délka sjezdovek činí více než 950 m. Ski areál nabízí lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu a občerstvení. Parkoviště pro auta zdarma.
Lyžařský areál Červenohorské sedlo (20 km) - jedno z nejznámějších lyžařských středisek na severní Moravě. Celková délka sjezdovek činí až 4,5 km. Běžecké tratě se rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku. Ski areál nabízí lyžařskou školu, půjčovnu a restaurace s občerstvením. Vlastní parkoviště za poplatek.
Ski areál Přemyslov (10 km) - moderní a nové lyžařské středisko se 4 sjezdovými tratěmi a čtyřsedačkovou lanovkou, dvěma vleky. Celková délka sjezdovek činí více než 2 km. Ski areál nabízí lyžařskou školu, půjčovnu a servis, restauraci, bufet. Vlastní parkoviště za poplatek.
Cena zahrnuje
1x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny, fitness a na stolní tenis, parkování. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu v hotelu Eliška, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (19,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Balíček 1
Cena balíčku Přespěte a posnídejte zahrnuje navíc: 5x snídani, zapůjčení županu.
Balíček 2
Cena balíčku Přespěte a povečeřte zahrnuje navíc: 5x polopenzi, zapůjčení županu.
Balíček 3
Cena balíčku Přespěte a relaxujte zahrnuje navíc: 5x polopenzi, kredit na volný výběr wellness procedur (200,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu), zapůjčení županu.
Balíček 4
Cena balíčku Nechte to na nás zahrnuje navíc: 5x polopenzi, procedury (1x přísadová koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel).
Balíček 5
Cena balíčku Termály naplno zahrnuje navíc: 5x polopenzi, 5x vsup do areálu Therme parku (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu).
Balíček 6
Cena balíčku Termály naplno zahrnuje navíc: 6x polopenzi, 6x vsup do areálu Therme parku (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...