Wine Wellness Hotel Centro, Česká republika, Jižní Morava, 26.4.2018, Snídaně
Wine Wellness Hotel Centro
Wine Wellness Hotel Centro
Wine Wellness Hotel Centro
Wine Wellness Hotel Centro
Wine Wellness Hotel Centro
3,3 / 10

Wine Wellness Hotel Centro

starstarstarstar
Česká republika | Jižní Morava
2 dny | 26.4.2018
Snídaně
-
-
2 450 KčObjednať
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hustopeče - AMANDE Wine wellness hotel
Popis
AMANDE Wine Wellness Hotel (dříve hotel Centro) je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.
Poloha
na trase vinařských cyklistických stezek, 35 km od města Brna a 25 km od města Lednice. Hotel je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty (hotel Amande) s architekturou italské renesance (Dům pánů z Vizovic).
Balíček 1
Cena balíčku Víno jako wellness (2 noci) zahrnuje navíc: 1x degustaci vína se sommeliérem, 1x vinnou proceduru (dle nabídky a volné kapacity do 35 min.), dárek na rozloučenou.
Balíček 2
Cena balíčku Wellness jako víno (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (pro muže: 1x Wine Wellness relaxační masáž (35 min.) a sklenka vína; pro ženu: 1x celotělový peeling z rozdrcených hroznových jader a zábal z matoliny a včelího vosku (50 min.)), dárek (Wineláda a kosmetika Wine Wellness Cosmetics), dárek na rozloučenou.
Balíček 3
Cena balíčku Dopřejte své lásce luxus (2 noci) zahrnuje navíc: ubytování v luxusním mezonetovém apartmá, v rámci stravy (snídaně do postele, 2x degustační 4chodová večeře), 1x kytici růží na pokoji, 1x mísu s ovocem a minerální vodu na pokoji, romantickou výzdobu pokoje, Wine Wellness láskyplné laškování (víno, sekt či svařák, drobné pohoštění, romantická výzdoba, společná uvolňující perličková lázeň, soukromá parní kabinka, vyhřívaný peelingový stůl, peelingová emulze z rozdrcených jadýrek hroznů, vinné tělové mléko, vyhřívané vodní lůžko, délka procedury (90 min)), dárek (Wineláda a kosmetika Wine Wellness Cosmetics).
Balíček 4
Cena balíčku Rodinná dovolená (4, 6 nocí) zahrnuje navíc: 1x vstup do zámku dle vlastního výběru (Lednice, Slavkov, Mikulov), 1x vstup na kolonádu Reistna ve Valticích (duben-září) nebo 1x vstup do kasemat (celoročně), 1x vstup do Pohádkové kavárny v Hustopečích, 1x vinnou proceduru (do 40 min./dosp. os.), 1x zapůjčení holí na Nordic Walking pro dospělé, úschovu kol.
Balíček 5
Cena balíčku Máj lásky čas (1, 2 noci) zahrnuje navíc: 1x nebo 2x ubytování v pokoji Standard se snídaní, 1x pětichodové zážitkové degustační menu s víny a při pobytu na 2 noci navíc 1x tříchodovou gurmánskou večeři, láhev sektu a kytici na pokoj, 1x proceduru Láskyplné laškování pro pár na 90 min ve Wine Wellness, 90 min vstup do Saunového světa. Za příplatek: uvolňující partnerská koupel ve víně pro 2 osoby (850,- Kč), romantická procházka do mandloňových sadů s dekou a plně vybaveným piknikovým košem pro 2 osoby (890,- Kč).
Balíček 6
Cena balíčku Podzimní romance (1,2 noci) zahrnuje: 1x nebo 2x ubytování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji Standard se snídaní, 1x 3chodová gurmánská večeře v den příjezdu, Lifting obličeje (30 min) pro ženu, Vinná relaxační masáž (30 min) pro muže, láhev vína na pokoj, 90 min vstup do Saunového světa, 10% sleva na procedury ve WIne Wellness.
Balíček 7
Cena balíčku Podzimní prázdniny (1,2 noci) zahrnuje: 1x nebo 2x ubytování se snídaní v pokoji Standard včetně přistýlky pro dítě do 12 let, 1x 3chodovou večeři v den příjezdu, pouštění draků v mandloňovém sadu a zapůjčení létajícího draka, 1 hod kuželkové dráhy v hotelovém Clubu, zapůjčení společenských her, 10% slevu na procedury ve WIne Wellness.
Balíček 9
Cena balíčku Gurmán (1 nebo 2 noci) zahrnuje: ubytování v pokoji typu Standard se snídaní, 1x 5-chodovou zážitkovou večeři, láhev přívlastkového vína k večeři, 1x 90 min. vstup do Saunového světa Wine Wellness (sauny, Kneippova stezka, whirlpool).
Balíček 10
Cena balíčku 2018 Wellness jako víno (2 noci) zahrnuje: ubytování se snídaní v pokoji Standard, 30 min. masáž dle vlastního výběru ve Wine Wellness a sklenička vína po masáži, neomezený vstup do saunového světa Wine Wellness každý den pobytu.
Balíček 11
Cena balíčku Vinař (2 noci) zahrnuje: ubytování se snídaní v pokoji Standard, 1x 5-chodovou večeři v den příjezdu, degustace vín v místním vinařství, snoubení vlastních Amande mandlí s přívlastkovými víny, láhev vína jako dárek, 1x 90 min. vstup do saunového světa Wine Wellness každý pobytový den.
Balíček 12
Cena balíčku Wellness hýčkání pro ženy (2 noci) zahrnuje: ubytování se snídaní v pokoji Standard, šálek kávy Trucillo se sladkým dezertem, 1x 120 min. wellness procedura Královské hýčkání (koupel ve vinném mousse, peeling z rozdrcených hroznových jader, lifting obličeje za použití přírodního arganového oleje), 1x kosmetický balíček Amande cosmetics (peeling, tělové mléko, sprchový gel), neomezený vstup do saunového světa Wine Wellness každý pobytový den.
Balíček 13
Cena balíčku Romantika ve dvou (2 noci) zahrnuje: ubytování se snídaní v pokoji Superior, 1x 5-chodové zážitkové menu snoubené víny podávané v den příjezdu, 1x wellness procedura pro pár Láskyplné laškování (perličková koupel, vodní lůžko, soukromá parní kabinka, vzájemný matolinový peeling na vyhřívaném peelingovém stole, tělové mléko s vinným olejem, 1x 90 min. vstup do saunového světa Wine Wellness každý pobytový den.
Balíček 14
Cena balíčku Letní dovolená (3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí v pokoji Standard (snídaně bufet, večeře 3-chodová servírovaná), 2 hod. kuželek, celodenní vstupné na letní koupaliště v Hustopečích (5 min. chůze), zapůjčení Nordic Walking holí, společenských her, 1x 90 min. vstup do saunového světa Wine Wellness každý pobytový den.
Balíček 15
Cena balíčku Cyklista (2 noci) zahrnuje: ubytování se snídaní v pokoji Standard, svačinu na cyklovýlet (sandwich a láhev balené vody), cyklistiskou mapu s doporučenými stezkami, 1x 30 min. vinná masáž ve Wine Wellness, úschovu kola v hotelové kolárně se zázemím (servis, mytí), 1x 90 min. vstup do saunového světa Wine Wellness každý pobytový den.
Balíček 16
Cena balíčku Mandloňový pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s rautovou snídaní, 1x 5chodová večeře - mandlové menu, 1x 30 min. aroma masáž (mandlový nebo rozmarýnový olej), welcome drink (Mandlovice), 1x 90 min. vstup do saunového světa (4 sauny - finská, parní, bylinná, solná, whirlpool, Kneippova stezka). Pouze jeden týden v roce rozkvétají mandloňové sady a zbarvují se do bíla. Užijte si nejhezčí období v roce mezi medovými květy stromů a vychutnejte si mandlovou atmosféru i s gastronomickými zážitky a wellness relaxací.
Balíček 17
Cena balíčku Velikonoční gurmánský pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s rautovou snídaní, 31.3. tříchodovou večeři a večer ve vinařství První vinařská, degustací vína, cimbálovkou a tradičním moravským občerstvením, 1.4. Velikonoční brunch, 1x 90 min. vstup do saunového světa (4 sauny - finská, parní, bylinná, solná, whirlpool, Kneippova stezka). BONUS: 20% sleva na veškeré další procedury ve Vine Wellness.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, výtah, kavárna, pivnice, sál, Wi-Fi (zdarma), vinný sklípek, Wine Wellness (4 druhy saun, Kneippova vinařská stezka, masáže, zábaly, whirlpool, partnerská zóna), venkovní posezení, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička a koutek; úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2 až 3lůžkové pokoje Standard, Superior a 2lůžkové mezonetové apartmány, možnost až 2 přistýlek; vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), minibar; Superior navíc: nové vybavení, většina s klimatizací; APT navíc: vana, trezor, kávový set, klimatizace. 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované menu o 3 chodech).
Sport a volný čas
Sport: Centro club (kuželkové dráhy, stolní fotbal, elektronické šipky, biliár, zapůjčení společenských her), v okolí značené vinařské cyklotrasy, letní aquapark (500 m od hotelu).

Doporučené aktivity za příplatek: vinné procedury ve Wine Wellness, piknik v mandloňovém sadu (piknikový koš s delikatesami a dekou), hustopečská mandlárna s degustací Mandlovice, zapůjčení kola, návštěva vinařství Sonberk, zámek Mikulov, kolonáda na Reistně.

Cyklostezky v okolí Hustopečí:
Krajem André – trasa vede přes vyhlášené vinařské obce Velkopavlovické vinařské podoblasti přes města Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice a Vrbice. Stezka je 19 km dlouhá a můžete si trasu projít i pěšky.
Moravská vinná – po této stezce se můžete dostat do Klobouk u Brna nebo k Pálavských vrchům.
Modré hory – stezka vedoucí přes obce Bořetice, Kobylí, Němčičky, Velké Pavlovice
a Vrbice v jižním cípu vinařské Moravy.
Cena zahrnuje
1x, 2x, 3x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), vstup do mokré zóny Wine Wellness (1,5 hod./noc), 10 % slevu na procedury ve Wine Wellness, ve vybraných termínech vstup k cimbálu ZDARMA, monitorované parkování, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatek za psa/kočku (cena na vyžádání).
Balíček 1
Cena balíčku Víno jako wellness (2 noci) zahrnuje navíc: 1x degustaci vína se sommeliérem, 1x vinnou proceduru (dle nabídky a volné kapacity do 35 min.), dárek na rozloučenou.
Balíček 2
Cena balíčku Wellness jako víno (2 noci) zahrnuje navíc: procedury (pro muže: 1x Wine Wellness relaxační masáž (35 min.) a sklenka vína; pro ženu: 1x celotělový peeling z rozdrcených hroznových jader a zábal z matoliny a včelího vosku (50 min.)), dárek (Wineláda a kosmetika Wine Wellness Cosmetics), dárek na rozloučenou.
Balíček 3
Cena balíčku Dopřejte své lásce luxus (2 noci) zahrnuje navíc: ubytování v luxusním mezonetovém apartmá, v rámci stravy (snídaně do postele, 2x degustační 4chodová večeře), 1x kytici růží na pokoji, 1x mísu s ovocem a minerální vodu na pokoji, romantickou výzdobu pokoje, Wine Wellness láskyplné laškování (víno, sekt či svařák, drobné pohoštění, romantická výzdoba, společná uvolňující perličková lázeň, soukromá parní kabinka, vyhřívaný peelingový stůl, peelingová emulze z rozdrcených jadýrek hroznů, vinné tělové mléko, vyhřívané vodní lůžko, délka procedury (90 min)), dárek (Wineláda a kosmetika Wine Wellness Cosmetics).
Balíček 4
Cena balíčku Rodinná dovolená (4, 7 nocí) zahrnuje navíc: 1x vstup do zámku dle vlastního výběru (Lednice, Slavkov, Mikulov), 1x vstup na kolonádu Reistna ve Valticích (duben-září) nebo 1x vstup do kasemat (celoročně), 1x vstup do Pohádkové kavárny v Hustopečích, 1x vinnou proceduru (do 40 min./dosp. os.), 1x zapůjčení holí na Nordic Walking pro dospělé, úschovu kol.
Balíček 5
Cena balíčku Máj lásky čas (1, 2 noci) zahrnuje navíc: 1x nebo 2x ubytování v pokoji Standard se snídaní, 1x pětichodové zážitkové degustační menu s víny a při pobytu na 2 noci navíc 1x tříchodovou gurmánskou večeři, láhev sektu a kytici na pokoj, 1x proceduru Láskyplné laškování pro pár na 90 min ve Wine Wellness, 90 min vstup do Saunového světa. Za příplatek: uvolňující partnerská koupel ve víně pro 2 osoby (850,- Kč), romantická procházka do mandloňových sadů s dekou a plně vybaveným piknikovým košem pro 2 osoby (890,- Kč).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...